Partner serwisu
16 maja 2017

Olimp Labs Oficjalnym Partnerem Tour de Pologne

Kategoria: Ciekawostki

Najlepsi zawsze szukają partnerów na swoim poziomie, dlatego właśnie dziś rozpoczyna się współpraca pomiędzy firmą Olimp Laboratories a Lang Team i Tour de Pologne. Firma Olimp Laboratories została Oficjalnym Partnerem 74. Tour de Pologne.

Olimp Labs Oficjalnym Partnerem Tour de Pologne

- Od wielu lat jesteśmy obecni w polskim sporcie, wspieramy różne imprezy, drużyny czy też poszczególnych sportowców. Tworzymy produkty, które wspomagają ich w codziennym treningu, wysiłku, w drodze do sukcesów. Teraz przyszedł czas, by połączyć siły z największym w naszym kraju wyścigiem kolarskim Tour de Pologne, naszą wizytówką także poza granicami kraju. To była tylko kwestia czasu, kiedy nasze drogi się zejdą – mówi Stanisław Jedliński, Prezes Zarządu Olimp Laboratories sp. z o.o., który jest miłośnikiem sportów motorowych. - Przed samochodami była pasja rowerowa. W młodości pokonywałem długie trasy na rowerze, po 200 km. Zamiłowanie w kierunku rowerów więc było, jest i będzie. To początek naszej współpracy - dodał.

Mocny partner Tour de Pologne

- Cieszymy się, że tak prężnie działająca firma dołączyła do naszej drużyny. Jestem szczęśliwy, że polska firma może się promować w polskim wyścigu. Dzięki naszej współpracy tegoroczny Tour będzie zawierał kilka nowości. W tym roku zmieniliśmy nieco jego trasę. Jedno jest pewne, wystartujemy z Krakowa, bo to miasto, które dla Tour de Pologne UCI World Tour jest tak samo ważne jak Paryż dla Tour de France – mówi Czesław Lang, Dyrektor Generalny Lang Team. - Z panem Stanisławem Jedlińskim, twórcą Olimp Laboratories, mamy bardzo podobną historię. On zaczynał od zera i dziś jest światową marką, z siedmioma oddziałami od Europy po Stany Zjednoczone. My też budowaliśmy Tour de Pologne właściwie od zera aż po miejsce w kalendarzu UCI World Tour. Poza tym, wspólnie z Olimp Laboratories pokażemy jak potrzebne jest w kolarstwie odpowiednie – powtarzam: odpowiednie! – wspomaganie. A oni są w tym mistrzami – dodaje Czesław Lang.

Etap V: Olimp Nagawczyna - Rzeszów

Trasę 74. Tour de Pologne, który trwał będzie od 29 lipca do 4 sierpnia, poznamy 15 maja podczas gali, która odbędzie się na torze kolarskim BGŻ BNP Paribas w Pruszkowie. Dziś możemy zdradzić szczegóły V etapu wyścigu, który odbędzie się 2 sierpnia i będzie liczył 130 km. 
Start honorowy zaplanowano w niedalekiej Pustyni, obok nowoczesnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Olimp Laboratories. Stąd kolarze przejadą do Nagawczyny, gdzie obok głównej siedziby firmy odbędzie się ostry start do V etapu, którego meta będzie w Rzeszowie. - Wielkie kolarstwo wraca do Dębicy. Ja pamiętam, jak ulicami naszego miasta jechał Wyścig Pokoju, teraz pojawi się Tour de Pologne - mówił Mateusz Borek, dziennikarz Polsatu Sport, który prowadził konferencję dotyczącą podpisania umowy pomiędzy Olimp Laboratories i Lang Team.

Źródło i fot.:http://olimp-supplements.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ