Partner serwisu
30 czerwca 2017

Polpharma Idealnym Pracodawcą

Kategoria: Z życia branży

Według wyników badania Universum Student Survey, Polpharma została uznana za Idealnego Pracodawcę w kategorii Kierunki Ścisłe.

Polpharma Idealnym Pracodawcą

Jest to trzeci rok z rzędu kiedy Polpharma została liderem rankingu, a dziewiąty (od początku przeprowadzania badania, tj. od 2008) gdy znajduje się na podium. Na dalszych lokatach w tej kategorii uplasowały się takie firmy jak Google, Ziaja Polska, Bayer oraz Dr Irena Eris. Z kolei w kategorii: Medycyna i farmacja Polpharma uplasowała się w tym roku na dziewiątym miejscu.

Badania Universum Student Survey obrazują najświeższe trendy polskiego rynku pracy, oczekiwania studentów względem ich przyszłej kariery oraz cechy wizerunku pracodawcy, które pomagają przyciągnąć najlepszych absolwentów wyższych uczelni. Nagrody dla Idealnych Pracodawców przyznawane są w kategoriach: Biznes, Kierunki Ścisłe, Kierunki Humanistyczne, Medycyna i farmacja, Prawo, IT, Inżynieria oraz po raz pierwszy w tym roku wręczono nagrody dla branży: Energetyka, FMCG, Księgowość i Audyt.

W tegorocznej ankiecie wzięło udział 27 637 studentów z 64 polskich uczelni. To największe w Polsce badanie dotyczące oczekiwań studentów wobec pracodawców. Analogiczne badanie Universum przeprowadzane jest co roku w 57 krajach.

Źródło i fot.: polpharma.pl

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ