Partner serwisu
24 sierpnia 2017

NEURONICA – nowość w portfolio Basel Olten Pharm

Kategoria: Kosmetyki

Na rynek wchodzi nowa specjalistyczna marka Neuronica firmy Basel Olhen Pharm. Jej celem jest dostarczenie najlepszych możliwych rezultatów w pielęgnacji bazując na wiedzy, twardych faktach i wiarygodnych składnikach aktywnych takich jak: Matrixyl trzeciej generacji, Calmosensine oraz Pepha Tight.

NEURONICA – nowość w portfolio Basel Olten Pharm

Linia Neuronica to kompletny program kuracji przeciwstarzeniowej dla całego ciała. Na szczególną uwagę zasługuje unikalny balsam do ciała zawierający stężenie składników aktywnych spotykane dotąd jedynie w kremach do twarzy. W ten sposób Neuronica przenosi intensywność pielęgnacji typową dla cery na ciało. Produkty dostępne są w wybranych aptekach oraz w kanale e-commerce.

Neuronica stworzyliśmy z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry dojrzałej. Wszystkie produkty bazują na innowacyjnym technologicznie połączeniu składników aktywnych doskonałej jakości oraz, co szczególnie istotne, w bardzo wysokim stężeniu. Doskonałe efekty zapewnia również synergia tych składników. Pierwszym z nich jest MATRIXYL SYNTHE’6 czyli matrixyl trzeciej generacji, który skutecznie wypełnia i spłyca zmarszczki. Ten peptyd w znaczący sposób stymuluję syntezę kolagenu w skórze oraz wzmacnia połączenia miedzy warstwami naskórka, a elementami skóry właściwej. Z kolei CALMOSENSINE koi skórę i redukuje napięcie mięśni. Działa również profilaktycznie zapobiegając pogłębianiu się i utrwalaniu zmarszczek. Natomiast ekstrakt z mikroalg PEPHA TIGHT napina i ujędrnia skórę oraz wspiera syntezę kolagenu dając natychmiastowy i długotrwały efekt liftingu. – mówi Katarzyna Zalewicz, junior brand manager marki.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ