Partner serwisu
25 sierpnia 2017

SOLVEA – wyspecjalizowana marka Basel Olten Pharm

Kategoria: Kosmetyki

Specjalistyczna linia kosmetyków bazująca na starannie wyselekcjonowanych składnikach najwyżej jakości, której celem jest kompleksowe i skuteczne nawilżenie skóry - to najnowsza propozycja firmy Basel Olten Pharm.

SOLVEA – wyspecjalizowana marka Basel Olten Pharm

Produkty marki Solvea działają ze skumulowaną siłą i dzięki zaawansowanym składnikom, rozwiązują problem nawilżenia skóry u źródła dając efekt dobrze nawodnionej, a co za tym idzie młodszej skóry. Produkty dostępne w wybranych aptekach oraz e-commerce. 

SOLVEA stworzyliśmy jako odpowiedź na jedną z najbardziej pożądanych funkcji kosmetyków pielęgnacyjnych - nawilżanie. Czyni to z niej najbardziej wyspecjalizowaną markę z portfolio Basel Olten Pharm. Co więcej oferuje ona znakomitą jakość w bardzo przystępnej cenie. Zawarty w kosmetykach Solvea unikalny kompleks nawilżający bazuje na połączeniu wielomolekułowej kompozycji opartej na 4 różnych cząsteczkach hialuronowych które nie tylko zapobiegają odparowywaniu cząsteczek wody z naskórka, ale także zapewniają jej naturalne uzupełnianie się. W skład linii wchodzi zarówno krem na dzień i na noc, serum do twarzy, szyi i dekoltu, a także balsam do ciała i krem do rąk.– mówi Katarzyna Zalewicz, junior brand manager marki.

źródło: Informacja prasowa
fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ