Partner serwisu
07 września 2017

Bielenda znów wysoko w zestawieniach, za nią Soraya i Perfecta

Kategoria: Kosmetyki

Badanie "Perły Rynku" to ogólnopolski, niezależny plebiscyt branżowy, w którym detaliści wskazują najbardziej udane nowości kosmetyczne, chemii gospodarczej i spożywcze.

Bielenda znów wysoko w zestawieniach, za nią Soraya i Perfecta

W kategorii "Kremy pielęgnacyjne do twarzy" złoto otrzymała marka Bielenda za linię Carbo Detox, srebro dla Soraya za linię Intensywna Naprawa 40+, a brąz przypadł w udziale producentowi Apis za Krem Śliwkowy Home TerApis.

Wysoko w zestawieniach uplasowała się także popularna ostatnio marka Yope i jej kremy do pielęgnacji dłoni z imbirem, szałwią i herbatą. Konsumenci docenili także ich mydła w płynie.

W pięlęgnacji włosów niezmiennie królują suche szampony do włosów Batiste, za nimi odżywki Jantar w piance oraz Linia Tołpa Dermo Hair i Linia Cameleo SOS.

W rangingu kosmetyków do makijażu wysoko została oceniona marka Pieree Renee - w rangingu wymienione i nagrodzone zostały pudry rozświetlające oraz fluid.

"Innowacje roku- pielęgnacja twarzy" - w tej kategorii pierwsze miejsce zdobyły rekawiczki do demakijażu Glov-on-the-go i Comfort, kolejne miejsce powędrowało do pudru ryżowego Fixer Eccocera a trzeci miejsce to Dermena Vitaline Molecule Regen 7 marki Pharmena.

Cały ranking jest dostępny na: http://wk.perlyrynku.pl/poprzednie-edycje/edycja-2017/

źródło: Wydawnictwo Gospodarcze
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ