Partner serwisu

Sanofi na Twitterze

Kategoria: Z życia branży

Grupa Sanofi, jedna z największych w Polsce i na świecie firm farmaceutycznych,  w odpowiedzi na wyzwania nowoczesnej komunikacji, uruchomiła polskie konto  w serwisie społecznościowym Twitter (@SanofiPolska). Jest to pierwszy tego typu profil korporacyjny firmy farmaceutycznej w naszym kraju.


„Twitter jest narzędziem komunikacji nie stosowanym dotychczas przez branżę farmaceutyczną w Polsce, dlatego tym bardziej cieszymy się, że jako pierwsi na polskim rynku zdecydowaliśmy się uruchomić ten kanał komunikacji z otoczeniem” - powiedziała Monika Chmielewska-Żehaluk, dyrektor ds. komunikacji Grupy Sanofi.
 
Profil ma charakter korporacyjny i informacyjny. Nie zabraknie na nim również tweetów informujących o tym, co dzieje się w świecie medycyny i farmacji.

Zapraszamy do śledzenia: https://twitter.com/SanofiPolska.

 

Informacje o Sanofi
Grupa Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną, zaangażowaną w odkrywanie, produkcję i dystrybucję leków, które mają poprawić stan zdrowia pacjentów na całym świecie. Firma jest notowana na giełdach w Paryżu (EURONEXT: SAN) oraz w Nowym Jorku (NYSE: SNY). Do Grupy Sanofi w Polsce należą: Sanofi-Aventis Sp. z o.o. – producent leków innowacyjnych i OTC (bez recepty), Sanofi Pasteur, największy na świecie producent szczepionek, Zentiva – lider produkcji leków generycznych w Europie Środkowo-Wschodniej, Nepentes Pharma, uznany w branży producent dermokosmetyków, Genzyme, producent leków stosowanych w chorobach rzadkich oraz Merial, światowy lider w branży weterynaryjnej. Jedna z 82 fabryk Grupy Sanofi na świecie, jest zlokalizowana w Rzeszowie. Grupa Sanofi w Polsce zatrudnia blisko 1000 pracowników. Według danych IMS Health Polska, Grupa zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych.

Dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.sanofi.pl

Źródło: informacja prasowa

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ