Partner serwisu

IV Konferencja StatSoft Polska

Kategoria: Z życia branży

13 maja w Warszawie firma StatSoft Polska organizuje IV już edycję konferencji „Praktyczna analiza danych w przemyśle farmaceutycznym”. Udział jest bezpłatny – wymagana jest tylko wcześniejsza rejestracja.

IV Konferencja StatSoft Polska

Podczas spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wykorzystania analizy danych podzielą się przedstawiciele zakładów farmaceutycznych, instytutów badawczych oraz specjaliści StatSoft Polska, którzy od ponad 15 lat czynnie współpracują z branżą farmaceutyczną, opracowując dedykowane rozwiązania, świadcząc usługi szkoleniowe oraz realizując projekty analityczne. O innowacyjnych zastosowaniach statystycznej analizy danych w R&D, ale również o tych związanych z kontrolą i zapewnianiem jakości, opowiedzą przedstawiciele: Polpharmy, Gedeon Richter, Galeny oraz Instytutu Biotechnologii i Antybiotyków.

Co w programie?

Obok tematów dotyczących usprawniania prac związanych z analizą danych, przygotowywaniem zestawień i raportów oraz zapewnienia ich poprawności i zgodności pod kątem regulacji, podczas konferencji przedstawione zostaną następujące zagadnienia:

  • prowadzenia programu badań stabilnościowych oraz jego usprawnienie dzięki systemom informatycznym,
  • techniki planowania i statystycznej analizy danych w projektowaniu składów oraz procesów wytwarzania produktów (QbD),
  • analizy trendów na przykładzie danych mikrobiologicznych,
  • wyznaczenia aktywności biologicznej biotechnologicznych produktów leczniczych,
  • gromadzenia, integracji i analizy danych produkcyjnych i jakościowych.

"Spotkanie z ekspertem"

Oprócz wysłuchania interesujących wykładów, każdy z uczestników będzie mógł wziąć udział w równolegle prowadzonych „Spotkaniach z ekspertem”. W trakcie trwania konferencji oraz bezpośrednio po jej zakończeniu uczestnicy będą mieli możliwość rozmowy z doświadczonymi specjalistami branżowymi StatSoft Polska, którzy uczestniczyli w kilkudziesięciu wdrożeniach narzędzi i systemów analizy danych w firmach farmaceutycznych w kraju oraz za granicą.

Dla kogo konferencja?

Konferencja skierowane jest do przedstawicieli farmaceutycznych zakładów produkcyjnych, firm biotechnologicznych, jednostek badawczo-rozwojowych oraz instytucji naukowych i administracyjnych współpracujących z rynkiem farmaceutycznym.

 

 

Więcej informacji o konferencji na stronie internetowej StatSoft Polska

Fot.: www.photogenica.pl

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ