Partner serwisu
23 czerwca 2014

Z kamerą w... Ichemie ZOBACZ FILM

Kategoria: Ciekawostki

Ichem Sp. z o.o. jest firmą z Łodzi, która swoje działania skupia wokół kontraktowej produkcji suplementów diety. Jej głównym zleceniodawcą jest hiszpański NaturHouse, specjalizujący się w suplementach diety wspomagających odchudzanie, które dostępne są w ponad 1200 centrach dietetyki i żywienia na świecie.

Z kamerą w... Ichemie ZOBACZ FILM

Firma  ICHEM sp. z o.o. z Łodzi powstała w 1988 r. Początkowo prowadziła różnorodną produkcję chemiczną, para-farmaceutyczną oraz spożywczą. W ostatnich latach ICHEM rozwija swoją działalność jako producent kontraktowy w branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Zrealizowane w ostatnich latach inwestycje, m.in. współfinansowane z UE, umożliwiły rozbudowę zakładu i zakup innowacyjnych linii produkcyjnych. Obecnie firma oferuje szerokie możliwości wytwarzania suplementów diety – w formie kapsułek, tabletek, saszetek, syropów, herbatek i fiolek.

Silną pozycję w branży ICHEM osiągnął dzięki współpracy ze światowym liderem w dziedzinie dietetyki i żywienia – firmą NATURHOUSE, na zlecenie której wytwarza suplementy diety wspomagające odchudzanie. Spółka produkuje również preparaty, będące wynikiem własnych prac badawczych – środki wspomagające pracę stawów, redukcję masy ciała, odporność organizmu.

Firma posiada system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001 oraz ISO 22000.

Obecnie ICHEM zatrudnia 110 wykwalifikowanych pracowników, którzy z pasją i zaangażowaniem realizują cele firmy.

ZOBACZ FILM

Wywiad z dyrektorem generalnym i prezesem zarządu Ichem Sp. z o.o. – Jarosławem Dereniem – ukazał się w numerze 3/2014 "Przemysłu Farmaceutycznego".

Źródło i fot.: Ichem Sp. z o.o.

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ