Partner serwisu
04 lipca 2014

Grupa Adamed solidnym pracodawcą

Kategoria: Z życia branży

Renomowane programy stażowe, współpraca z autorytetami naukowymi, udostępnianie prestiżowych szkoleń – to tylko przykłady inwestycji Grupy Adamed w rozwój kapitału ludzkiego. Za prorozwojową politykę personalną firma została uhonorowana tytułem Solidnego Pracodawcy Branży Farmaceutycznej.

 

Grupa Adamed solidnym pracodawcą

Przyjazne środowisko pracy

Wzajemny szacunek, otwartość i innowacyjność, jakość, doskonałość operacyjna oraz elastyczność i szybkość działania to wartości korporacyjne Grupy Adamed, które istotnie kształtują politykę personalną firmy i znajdują swój wyraz w wielu projektach HR, tworząc inspirujące i przyjazne środowisko pracy, które umożliwia zdobywanie nowych doświadczeń. To właśnie sprawiło, że Grupa Adamed została nagrodzona tytułem Solidnego Pracodawcy Branży Farmaceutycznej. 

Inwestują w ludzi

- Nasza strategia personalna koncentruje się na rozwoju własnych talentów, stwarzając w ten sposób naszym współpracownikom możliwość budowania kariery w ramach indywidualnych ścieżek kariery. Już na etapie rekrutacji szczególną uwagę przykładamy do weryfikacji kompetencji i predyspozycji kandydatów do pracy na określonym stanowisku, a także ich dopasowania do kultury organizacyjnej firmy. Inwestując w rozwój kapitału ludzkiego na każdym etapie dążymy do tego, by nasza organizacja stała się inspirującym i przyjaznym miejscem pracy – powiedziała dr n. med. Małgorzata Adamkiewicz, dyrektor generalny Grupy Adamed.

 

Źródło i fot. Grupa Adamed

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ