Partner serwisu
07 sierpnia 2014

Polpharma tytularnym sponsorem XX Maratonu Solidarności

Kategoria: Z życia branży

15 sierpnia wystartuje jubileuszowy XX Maraton "Solidarności". Do zawodów zgłosiło się już prawie 1300 zawodników, w tym biegacze z Kenii, Chin, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii czy Francji. Polpharmę w maratonie będzie reprezentować jej pracownik - Grzegorz Mystkowski ze Starogardu Gdańskiego.

Polpharma tytularnym sponsorem XX Maratonu Solidarności

Maraton rozpocznie się w Gdyni od startu honorowego pod Pomnikiem Ofiar Grudnia 70. Meta znajdować się będzie na Długim Targu w Gdańsku. Tegoroczna trasa została tak poprowadzona, aby wkomponowała się w jubileusz biegu i przebiegała w pobliżu symboli Solidarności m.in. placu Solidarności, Stoczni Gdańsk czy Europejskiego Centrum Solidarności.

- Polpharma jako polska firma farmaceutyczna docenia wkład Solidarności w zmiany, jakie nastąpiły w naszym kraju na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat. Tytularny sponsoring XX Maratonu Solidarności jest dla nas zarówno formą podkreślenia tegorocznej 25. rocznicy pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, jak też wyrazem zaangażowania naszej firmy w promocję sportu jako elementu zdrowego stylu życia – deklaruje Magdalena Rzeszotalska, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej i CSR.

Źródło: Polpharma

Fot. freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ