Partner serwisu
02 czerwca 2016

Kombinezon inny niż wszystkie oraz mop z jonami srebra…

Kategoria: Krótko na temat

…to m.in. produkty, których nie może zabraknąć w strefach czystych i kontrolowanych. Chwaliła się nimi firma Berendsen podczas Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej.

Kombinezon inny niż wszystkie oraz mop z jonami srebra…

Kombinezon bezpieczny i ergonomiczny

– Pozycja lidera rynku zobowiązuje, dlatego też stale poszerzamy gamę naszych produktów. Na szczególną uwagę zasługuje kombinezon zintegrowany z kapturem, ubierany inaczej niż „zwykłe” kombinezony, tzn. zakładamy przez głowę i zapinany między nogami – informuje Agnieszka Bigus, starszy konsultant ds. sprzedaży w firmie Berendsen, która mówi o tym, jak wspomniany „patent” ułatwia ubieranie kombinezonu w strefach o najwyższej klasie czystości, gdzie problemem jest założenie okrycia bez dotykania nogawkami ziemi. – Nasz kombinezon rozwiązuje ten problem. Ponadto, przy odrobinie wprawy, zakłada się go szybciej niż tradycyjną odzież – podkreśla Agnieszka Bigus.

Kombinezon szybko zdejmowalny

Kolejną nowością w ofercie firmy Berendsen jest połączenie właściwości kombinezonu cleanroom z ochroną przed czynnikami chemicznymi. – Jest to produkt posiadający 5-6 klasę ochronności biologicznej i chemicznej, znajdujący zastosowanie w pracy w pomieszczeniach cleanroom, gdzie mamy do czynienia z zagrożeniem zanieczyszczenia odzieży środkami chemicznymi czy materiałem biologicznym – tłumaczy starszy konsultant ds. sprzedaży. – Kombinezon zapinany na boku, co zapewnia dodatkową ochronę przed przedostaniem się substancji niebezpiecznej w kierunku ciała użytkownika. Jego niewątpliwym atutem jest bezpieczne i szybkie zdejmowanie, szczególnie ważne w sytuacji zagrożenia – dodaje Agnieszka Bigus.

Mop z jonami srebra

– Trzecią naszą nowością jest mop do czyszczenia stref kontrolowanych, głównie strefy C i D, zawierający jony srebra, które mają właściwości antybakteryjne. Wartym podkreślenia jest fakt, że wszystkie oferowane przez Berendsen produkty są wielokrotnego użycia. W połączeniu z usługą kompleksowego serwisu, w skład którego wchodzi zakup odzieży, profesjonalne pranie, logistyka – i jeśli wymagana – sterylizacja, nasza propozycja przynosi wymierne korzyści ekonomiczne, podnosi bezpieczeństwo i zapewnia wymagany poziom higieny – podsumowuje Agnieszka Bigus.

 

Firma Berendsen prezentowała swoje produkty podczas „VIII Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej. Optymalizacja i Efektywność.” Rozmowa z Agnieszką Bigus starszym konsultantem ds. sprzedaży

 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ