Partner serwisu
10 października 2017

COPA-DATA: Zenon-inteligentne rozwiązanie dla każdej infrastruktury

Kategoria: Aktualności

Firma COPA-DATA weźmie udział w targach SPS IPC Drives odbywających się w Norymberdze (Niemcy) w dniach 28-30 listopada br. Wspólnie z partnerami COPA-DATA zademonstruje, w jaki sposób oprogramowanie zenon już teraz tworzy fundamenty pod miasta przyszłości.

COPA-DATA: Zenon-inteligentne rozwiązanie dla każdej infrastruktury

Coraz więcej osób decyduje się na życie w mieście. Tendencja ta prowadzi do poważnych utrudnień. Aby uniknąć niedoboru surowców i poprawić jakość życia, miasta przyszłości muszą być wydajniejsze i bardziej zrównoważone. Podczas targów SPS IPC Drives firma COPA-DATA zaprezentuje, jak miasta mogą już teraz przygotowywać się na przyszłe wyzwania związane z ich szybkim wzrostem i napływem mieszkańców. Oprogramowanie do automatyzacji zenon jest wysoce efektywne kosztowo i umożliwia łatwą integrację z istniejącymi systemami. Dzięki oprogramowaniu zenon możemy już teraz tworzyć miasta przyszłości. Jest to wydajne rozwiązanie sprawdzające się niezależnie od tego, czy chodzi o sterowanie ruchem ulicznym, oświetleniem czy usuwaniem odpadów - wyjaśnia Andreas Zerlett, specjalista ds. sprzedaży w branży energetyki i infrastruktury / Smart City w firmie COPA-DATA.

Na targach znajdzie się również partner firmy - SCADA-Automationt, który wesprze COPA-DATA w działaniach związanych ze Smart Cities.

Inteligentne rozwiązanie biznesowe na potrzeby produkcji

Odwiedzający będą mieli także okazję dowiedzieć się wszystkiego na temat ergonomicznych i niezwykle dynamicznych rozwiązań procesowych na potrzeby sektorów: motoryzacyjnego, energetycznego, spożywczego i farmaceutycznego. Istotną rolę w produkcji odgrywa koncepcja tzw. Inteligentnej fabryki (ang. Smart Factory). COPA-DATA zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania w praktyce: KHS, producent systemów napełniania i pakowania, wykorzystuje oprogramowanie zenon jako standard. zenon odpowiada m.in. za kontrolę produkcji i przetwarzanie wizualne gromadzonych danych. Na stoisku COPA-DATA producent zaprezentuje jak innowacyjne analizy danych o stanie maszyn ułatwiają konserwację prewencyjną (ang. predictive maintenance). Funkcja ta pozwala między innymi na: identyfikację wczesnych oznak zużycia elementów, dzięki czemu można z wyprzedzeniem zaplanować czynności serwisowe. Firma KHS będzie prowadzić prezentacje na żywo na stanowisku matowienia butelek. Pozostali partnerzy CaderaDesign, KÖHL Maschinenbau, KROPF SOLUTIONS, neogramm i SABO Mobile IT również zaprezentują odwiedzającym ciekawe zastosowanie oprogramowania zenon w praktyce.

Oprogramowanie zenon oferuje wydajne rozwiązania zwiększające funkcjonalność zakładów i miast.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ