Partner serwisu
23 stycznia 2018

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: X Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność

X konferencja poświęcona efektywności i optymalizacji
Już 17-18 maja 2018 r. w hotelu Zamek Gniew w Gniewie odbędzie się X Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna.

DZIESIĄTA EDYCJA
Przez 25 lat istnienia firma BMP zorganizowała kilkaset konferencji i sympozjów branżowych. W branży farmaceutycznej organizuje dwie konferencje w roku:
•    wiosenną,
•    jesienną.
W tym roku odbędzie się X edycja Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej.

HONOROWY GOSPODARZ
Polpharma jest liderem rynku farmaceutycznego w Polsce.
„Jesteśmy największym polskim producentem leków i liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Aktywnie działamy na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Kaukazu i Azji Centralnej. Od ponad 80 lat cieszymy się zaufaniem pacjentów, lekarzy oraz partnerów biznesowych”
Spółka należy do grona 20 największych firm generycznych na świecie. Zatrudnia ponad 7000 osób w Polsce i na rynkach zagranicznych. Posiada 7 zakładów produkcyjnych w Polsce, Rosji oraz Kazachstanie oraz 7 ośrodków badań i rozwoju. Portfolio Grupy Polpharma obejmuje około 600 produktów, a kolejnych 200 znajduje się w fazie rozwoju.
Wytwarzane leki wydawane są na receptę i stosowane w lecznictwie zamkniętym. Polpharma ma wiodący udział w kluczowych obszarach terapeutycznych w Polsce. Specjalizuje się w kardiologii, gastroenterologii i neurologii. Znaczącą część portfela produktowego stanowią leki dostępne bez recepty (OTC). W ich ofercie znajdują się również suplementy diety, wyroby medyczne, kosmetyki oraz fitofarmaceutyki.
Polpharma jest w czołówce najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingach Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Angażuje się w rozwój nauki oraz edukację i profilaktykę zdrowotną.

INTERESUJĄCY PROGRAM
W programie wiosennej konferencji nie zabraknie ciekawych referatów praktyków z branży, debaty specjalistów, warsztatów, wystawy stoisk oraz wycieczki technicznej do zakładu produkcyjnego Honorowego Gospodarza.

Szczegóły już wkrótce!

WYDARZENIE W PIGUŁCE
Nazwa: X Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność
Data: 17-18 maja 2018 r.
Miejsce: Gniew, hotel Zamek Gniew
Organizator: BMP
Honorowy Gospodarz: Polpharma

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ