Partner serwisu
06 sierpnia 2018

ZAPOWIEDŹ

Kategoria: XIV Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Bądź z nami we Wrocławiu podczas jesiennego sympozjum! Już 8 i 9 listopada w hotelu Haston we Wrocławiu odbędzie się XIV Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego. Organizatorem konferencji jest firma BMP, która w tym roku obchodzi jubileusz – 25-lecie działalności. Rolę Honorowego Gospodarza pełni Grupa Hasco.

ZAPOWIEDŹ

TO JUŻ CZTERNASTA EDYCJA
Przez 25 lat istnienia firma BMP zorganizowała kilkaset konferencji i sympozjów branżowych. W branży farmaceutycznej organizuje dwie konferencje w roku:
•    wiosenną,
•    jesienną.
Jesienne sympozjum skierowane jest również do przedstawicieli branży kosmetycznej. W tym roku odbędzie się XIV edycja wydarzenia.

HONOROWY GOSPODARZ
Grupa HASCO to spółki działające w różnych gałęziach branży farmaceutycznej i usług medycznych. Są to: PPF Hasco-Lek S.A., CF Hasco-Lek Sp. z o.o., PCF Procefar Sp. z o.o., CBR Novasome Sp. z o.o., Vratislavia Medica Sp. z o.o., Dolnośląskie Centrum Dziecięce Sp. z o.o. oraz Fundacja Hasco-Lek.
Każda ze spółek Grupy HASCO spełnia najwyższe standardy jakości potwierdzane certyfikatami, nagrodami oraz zaufaniem konsumentów i partnerów biznesowych.
Grupa HASCO jest jednym z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, zatrudniając obecnie ponad 1500 osób.

INTERESUJĄCY PROGRAM
W programie jesiennej konferencji nie zabraknie ciekawych referatów praktyków z branży, debaty specjalistów, warsztatów, wystawy stoisk oraz wycieczki technicznej do zakładów produkcyjnych Honorowych Gospodarzy.

Szczegóły już wkrótce!

WYDARZENIE W PIGUŁCE
Nazwa: Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego
Data: 8-9 listopada 2018 r.
Miejsce: Wrocław, hotel Haston
Organizator: BMP
Honorowy Gospodarz: Grupa Hasco

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ