Partner serwisu
05 marca 2019

Microsoft zaprasza na Industry Day- Factory of the Future

Kategoria: Aktualności

Skala wyzwań jakim musi sprostać współczesna produkcja i przemysł przekroczyła już możliwości rozwiązań manualnych i analogowych. Tania i masowa produkcja przestaje być tania, zwiększa się świadomość odbiorcy końcowego i jego wymagania, krótkie serie stają się codziennością, łańcuchy dostaw są drogie, a cyfryzacja prawie wszystkiego oznacza, że nowe modele biznesowe redefiniują pojęcie “towarów”.

Factory of the Future to koncepcja Fabryki Przyszłości, która stanowi odpowiedź na wyzwania transformacyjne sektora produkcji. Została opracowana przez Ekspertów branżowych Microsoft oraz czołowych Partnerów z Polski i świata dostarczających innowacyjne rozwiązania dla Przemysłu.

● Czym się charakteryzuje?

● Co oferuje przedsiębiorstwom z branży przemysłowej?

● Jak firmy dzięki innowacyjnej platformie opartej o 3 chmury i nowoczesnym rozwiązaniom mogą usprawniać procesy wykorzystując Przemysłowy Internet Rzeczy, analitykę danych i Rozszerzoną Rzeczywistość?

Zapraszamy do rejestracji na spotkanie Industry Day - Factory of the Future, które odbędzie się 25 marca w Warszawie w Startberry, podczas którego zaprezentowane zostaną innowacje z zakresu utrzymania ruchu, planowania produkcji, kontroli jakości i optymalizacji łańcucha dostaw.

Gośćmi na scenie będą także firmy, które wdrażają technologie i rozwiązania z koncepcji Factory of the Future Microsoft.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ