Partner serwisu
09 października 2019

Adamed na Światowym Dniu Serca

Kategoria: Aktualności

Blisko 300 osób skorzystało z bezpłatnych badań profilaktycznych, które zorganizował Adamed podczas centralnych obchodów Światowego Dnia Serca w Katowicach.

Adamed na Światowym Dniu Serca

Wydarzenie, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Kardiologiczne odbyło się w niedzielę, 29 września br. na katowickim rynku. Adamed jako Patron Honorowy aktywnie uczestniczył w obchodach i przygotował specjalną strefę badań profilaktycznych, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Z badania ciśnienia tętniczego oraz poziomu cholesterolu skorzystało blisko 300 osób. Przedstawiciele firmy Adamed prezentowali również produkty, edukowali na temat profilaktyki wtórnej dotyczącej zawałów i udarów oraz rozdawali polskie jabłka i wodę mineralną. Stoisko firmy odwiedzali również najmłodsi uczestnicy wydarzenia, dla których przygotowano szereg atrakcji.

Nadrzędnym celem Światowego Dnia Serca jest edukacja na temat profilaktyki chorób serca. W ramach tegorocznych obchodów odbyły się bezpłatne badania specjalistyczne, warsztaty z udzielania pierwszej pomocy, porady kardiologów, oraz promocja i nauka zdrowego odżywiania, a także aktywności fizycznej.

źródło: adamed.com.pl
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ