Partner serwisu
14 lutego 2020

Akademia BMP: Zarządzanie różnorodnością. Różne kultury – jeden zespół

Kategoria: XII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i Efektywność, 23-24 marca 2020, Łódź

Branża farmaceutyczna funkcjonuje w świecie, który zaczęto określać jako VUCA (z angielskiego:volatile, uncertain, complex, ambigious). W świecie, w którym musi przygotować się na dużą zmienność rynku oraz wyzwania związane z zatrudnianiem obcokrajowców. 24 marca, w czasie Wiosennej Konferencji Farmaceutycznej, wykład dot. zarządzania różnorodnością wygłosi Michalina Konkel.

Akademia BMP: Zarządzanie różnorodnością. Różne kultury – jeden zespół

Na tym aktywnym wykładzie dowiecie się Państwo, jakie korzyści biznesowe przynosi świadome zarządzanie różnorodnością, jak różnie buduje się zaufanie w innych krajach, jak lider może budować swój autorytet i jak pomóc zespołowi efektywnie się komunikować. Spotkanie zakończymy wylistowaniem podstawowych umiejętności pracy lidera z wielonarodowym zespołem oraz zaplanowaniem własnego pierwszego kroku w rozwoju w tym kierunku.

Michalina Konkel
Konsultantka Międzykulturowa

Specjalizuje się w doradztwie organizacyjnym w obszarze Diversity & Inclusion, prowadzi szkolenia podnoszące kompetencje menadżerów w zakresie zarządzania różnorodnością oraz współpracy międzykulturowej. Z wykształcenia psycholożka (Uniwersytet Jagielloński), absolwentka m.in. Szkoły Trenerów: „Profesjonalny Trener Biznesu” House of Skills oraz pierwszej w Polsce szkoły caochingu pscyhodynamiczno-systemowego. Ma za sobą doświadczenia zawodowe z różnych krajów Europy. Regularnie występuje na konferencjach tematycznych. Była prezeską stowarzyszenia zrzeszającego ekspertów ds. międzykulturowych SIETAR Polska www.sietar.pl. w latach 2013-2015. Prowadzi także kursy Train the Trainer.

Pracowała dla m.in.: Alcon, Novartis, IBM, Motorola, Infosys, ABB, E&Y, Pandora, Amway, BZ WBK, Volkswagen Bank, Tieto, Mars Polska, Netia, PZU, IKEA, Benefit Systems i wielu innych. Na co dzień współpracuje z firmami szkoleniowymi takimi jak ETTA, Trenergia, Scherer Leadership Centre.

Prywatnie: fanka indyjskiej kuchni i wypraw w nieznane. Razem z mężem napisała trzy blogi podróżnicze, opisujące wprawy do Syrii, Libanu, Jordanii, Indii. Lubi pomagać ludziom się rozwijać, wskazywać nowe drogi, stawiać wyzwania.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ