Partner serwisu
30 czerwca 2020

Adamed na międzynarodowej konferencji o bezpieczeństwie informacji

Kategoria: Aktualności

5 czerwca br. Piotr Stecz, Kierownik Działu Bezpieczeństwa Informacji Adamedu w roli członka rady programowej konferencji Security Roadshow, wziął aktywny udział w panelu dyskusyjnym na temat zarządzania budżetem z perspektywy bezpieczeństwa informacji w czasach COVID-19.

Adamed na międzynarodowej konferencji o bezpieczeństwie informacji

W trakcie panelu poruszono temat wydatków na bezpieczeństwo informacji w organizacji. Prelegenci rozmawiali także o wyzwaniach w czasach pandemii i budowaniu nowych rozwiązań. Adamed konsekwentnie od kilku lat kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo i sukcesywnie realizuje tę strategię, natomiast obecna sytuacja związana z pandemią wzmacnia pozycję security i buduje świadomość w organizacji – powiedział Piotr Stecz.

Podczas konferencji poruszano także m.in. tematy związane z wyzwaniami budowania odporności cybernetycznej w czasach pandemii COVID-19 i zapewnienia ciągłości biznesu oraz ich wpływu na zarządzanie budżetem.

Konferencja Security Roadshow została zorganizowana przez międzynarodową firmę analityczną International Data Corporation.

źródło: Adamed
fot. Adamed
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ