Partner serwisu
11 lutego 2021

Wady i zalety produkcji kontraktowej z perspektywy Phytopharm Klęka S.A.

Kategoria: Webinarium: Zalety i zagrożenia w produkcji kontraktowej

O zaletach i zagrożeniach produkowania kontraktowego opowiedzą przedstawiciele Phytopharm Klęka S.A. – Monika Buczko i Rafał Wojtaszek.

.

Wady i zalety produkcji kontraktowej z perspektywy Phytopharm Klęka S.A.

Rynek farmaceutyczny należy do tych sektorów gospodarki, które są nieco mniej wrażliwe na wpływ kryzysu w porównaniu do innych branż, jednocześnie konkurencja na tym rynku cały czas jest bardzo silna. Wymusza to na producentach poszukiwanie rozwiązań prowadzących do optymalizacji kosztów przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Choć ekonomia jest głównym czynnikiem napędzającym produkcję kontraktową, to nie zawsze jedynym. Dlatego wiele firm produkcyjnych na pewnym etapie swojej działalności zadaje sobie pytanie, czy dany produkt wytwarzać we własnym zakładzie, czy zlecić produkcję innej firmie.

Podchodząc do tematu wytwarzania kontraktowego, spojrzeć należy na to z dwóch perspektyw - zarówno Zleceniodawcy, jak i Zleceniobiorcy.  Zleceniodawca usługi musi rozważyć szereg aspektów mających wpływ na wybór dostawcy usługi, podjąć właściwą decyzję i mieć przekonanie, że usługa będzie wykonana dobrze, zgodnie z obowiązującymi przepisami, przy zachowaniu najwyższej jakości i na korzystnych warunkach finansowych. Proponując klientom swoje usługi i stając się Zleceniobiorcą, Phytopharm Klęka S.A. oferuje najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach. Nasza firma jako wytwórca kontraktowy nieustanie pracuje by być niezawodną marką dla swoich klientów. To wszystko wiąże się z wieloma wyzwaniami i zagrożeniami, którym trzeba sprostać.

Więcej podczas webinarium już 17.03.2021

fot. 123rf/zd. ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ