Partner serwisu
24 października 2014

Adam Jurczyński

Kategoria: X Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Adam Jurczyński, ZF Polpharma SA, poprowadzi blok „Od zakupu do przeglądu – utrzymanie ruchu w zakładzie farmaceutycznym”.
 

Adam Jurczyński

Aktualnie pełni rolę kierownika działu inżynierii jakościowej w ZF Polpharma SA, w Zakładzie Produkcji Leków w Starogardzie Gdańskim. Odpowiedzialny jest min. za utrzymywanie i dosko- nalenie praktyk i narzędzi World Class Manufacturing, Lean, Six Sigma. Zajmuje się realizacją zadań i projektów jakościowych, produktywnościowych i motywacyjnych.      

Karierę zawodową zaczynał w Departamencie Kontroli Jakości, gdzie był odpowiedzialny za rozwój, optymalizację i walidację nowych metod analitycznych. To w tym obszarze, w 2007 roku po raz pierwszy zetknął się z praktykami WCM, jako Lider Strumienia 5s w projekcie „Lean Lab”. Od tego momentu uczestniczył w wielu procesach wdrożenia najlepszych praktyk w obszarach operacyjnych (Produkcja, Kontrola Jakości, DUR) w różnych zakładach Grupy Polpharma. Uzyskał Certyfikat Inżyniera Jakości wydany przez Amerykańskie Towarzystwo ds. Jakości (CQE ASQ). Pełni również rolę trenera wewnętrznego.

 

Fot. zasoby własne

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ