Partner serwisu
28 lutego 2019

Wyzwania farmacji XXI wieku – lider potrzebny od zaraz…

Kategoria: XI Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Optymalizacja i efektywność.

O tym, że nabycie umiejętności przywódczych niezbędnych w zarządzaniu zespołem, w czasach realizowania wielu projektów równolegle, wymaga czasu i doświadczenia opowie Agnieszka Obszańska-Szubart, Dyrektor Jakości/Osoba Wykwalifikowana, ICN Polfa Rzeszów S.A.

Wyzwania farmacji XXI wieku – lider potrzebny od zaraz…

Należy pamiętać, że bez możliwości uczestniczenia w projektach, jako członek zespołu, nie jest łatwo przekształcić się w lidera – tylko trening czyni mistrza. Nikt nie rodzi się genialnym przywódcą, liderem. Nierzadko bywa też, że ci, którzy z początku nie do końca „czują bluesa”, ostatecznie sięgają po najważniejsze trofea, dzięki regularnej, świadomej pracy nad sobą, wyprzedzając tzw. naturalne talenty.

W XXI wieku, w czasach wielu zmian i dążenia do prowadzenia działalności opartej na najnowszych wytycznych prawnych, jak również dążenia do bycia konkurencyjnym, same kompetencje tzw. twarde z zakresu specjalistycznej wiedzy u liderów jakości nie są już wystarczające. Często zmiany w otoczeniu prawnym wymuszają wprowadzenie zmian w systemie zapewnienia jakości w określonym terminie, co oznacza niekiedy działanie pod presją czasu, pieniędzy, posiadanych okrojonych zasobów, przede wszystkim ludzkich. Poznaj proste wskazówki, które doprowadzą Cię do zakończenia projektu z sukcesem.

fot. 123RF.com/zdjęcie ilustracyjne
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ