Partner serwisu
03 września 2021

Kamila Anna Czarnecka

Kategoria: XVII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Dr n. farm. Kamila Anna Czarnecka opowie o Współpracy Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z przemysłem w zakresie surowców kosmetycznych.

Adiunkt w Zakładzie Chemii Farmaceutycznej, Analizy Leków i Radiofarmacji Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Pracę doktorską obroniła w 2018 roku. W ramach pracy zawodowej prowadzi między innymi zajęcia ze studentami w zakresie radiofarmacji oraz jest sekretarzem kursu specjalizacji „Specjalizacja w dziedzinach mających zastosowanie w ochronie zdrowia z  Radiofarmacji”. Jest również współwłaścicielem firmy farmaceutycznej be.Q sp z o.o. (spółka spin-off Uniwersytetu Medycznego w Łodzi), gdzie pracuje jako Quality Assurance Manager.

Jej praca zawodowa związana jest bezpośrednio z syntezą radioligandów i wykonywaniem badań biologicznych potencjalnych radiofarmaceutyków. Koncentruje się na poszukiwaniu substancji do wczesnej diagnostyki chorób nowotworowych i neurodegeneracyjnych. Dorobek naukowy obejmuje kilkadziesiąt publikacji i doniesień zjazdowych oraz zgłoszenia patentowego, których wartość punktacji IF wynosi ponad 70.

źródło: zasoby prelegentki
fot. zasoby prelegentki
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ