Partner serwisu
20 stycznia 2022

Paulina Iljaszewicz

Kategoria: XIII Wiosenna Konferencja Farmaceutyczna. Efektywność i Optymalizacja

Paulina Iljaszewicz, Koordynator ds. Ciągłego Doskonalenia US Pharmacia Sp. z o.o., opowie o wykorzystaniu mapowania oraz innych narzędzi Lean Management do doskonalenia procesów farmaceutycznych.

Paulina Iljaszewicz

Magister inżynier biotechnologii na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, absolwentka studiów podyplomowych z Zarządzania Jakością w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu.

Od ponad 4 lat związana z Wytwórnią Farmaceutyczną US Pharmacia we Wrocławiu (Grupa USP), gdzie wspiera rozwój i ciągłe doskonalenie procesów jakościowych, ze szczególnym naciskiem na procesy laboratoryjne. Swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu kontroli jakości zdobywała wcześniej na stanowisku Analityka w laboratorium badań surowców. W obszarze lean łączy umiejętności z zakresu symulacji i modelowania procesów z silnym nastawieniem na współpracę międzydziałową.  W Wytwórni USP odpowiada również za standaryzację i obszar szkoleń z zakresu narzędzi i metod ciągłego doskonalenia. Wierzy w konieczność nieustannego dążenia do rozwoju świadomości ludzi i procesów.

Prywatnie pasjonatka hikingu i trekkingu górskiego. Wspiera fundacje dla zwierząt.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ