Partner serwisu
11 października 2022

Hamish Shahani

Kategoria: XVIII Jesienne Sympozjum Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego

Hamish Shahani, Klenzaids Contamination Controls Pvt. Ltd, wygłosi referat Klenzaids – Complete Isolator Solutions.

Wykształcenie akademickie Hamish Shahani obejmuje wiedzę z zakresu ochrony biologicznej i pomieszczeń czystych, farmaceutyków, szczepionek i produkcji pozajelitowej. Ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie w Bostonie.

Od wielu lat jest dyrektorem zarządzającym i dyrektorem generalnym firmy Klenzaids Contamination Controls Pvt Ltd, członka grupy Syntegon, posiadającej doświadczenie w projektowaniu, produkcji i budowie laboratoriów i obiektów dla przemysłu farmaceutycznego, biologicznego i nauk przyrodniczych. Należą do nich różne, pierwsze tego typu obiekty w kraju, na przykład Indyjskie laboratorium Biosafety Level 4.

Hamish współpracuje z różnymi stowarzyszeniami zawodowymi i organami regulacyjnymi we wdrażaniu wytycznych i dobrych praktyk laboratoryjnych oraz produkcyjnych na całym świecie. Związany był z globalnymi warsztatami i publikacjami, a obecnie jest członkiem globalnej grupy zadaniowej ds. opieki zdrowotnej w Indiach, odgrywając kluczową rolę w zarządzaniu różnymi stanami wyjątkowymi, takimi jak epidemia dżumy w Indiach, SARS i pandemia Covid.

Hamish był zaangażowany w liczne projekty partnerstwa publiczno-instytucjonalnego i publiczno-prywatnego w dziedzinie nauk biologicznych i bioobrony.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ