Partner serwisu

Mają nosa do inwestycji

Kategoria: Nowoczesny zakład

Polfa Warszawa S.A. inwestuje w innowacyjne technologie. Jedną z najbardziej nowoczesnych jest linia kropli do nosa. Wytwarzana tam Gałazolina, eksportowana do Rosji, jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych tam marek.

Mają nosa do inwestycji

POLFA WARSZAWA S.A.

    Jest jedną z największych firm farmaceutycznych w kraju. Główna siedziba przedsiębiorstwa, z zakładami produkcyjnymi włącznie, znajduje się niemal w samym centrum Warszawy.
     Portfolio Polfy zawiera ponad 140 leków z różnych grup terapeutycznych, w różnych formach i dawkach. Podstawowe kategorie asortymentowe stanowią preparaty działające na krew i układ krwiotwórczy, ośrodkowy układ nerwowy, układ oddechowy, układ pokarmowy i metabolizm oraz układ sercowo-naczyniowy. Leki te są dystrybuowane na terenie kraju oraz eksportowane do kilkudziesięciu państw na całym świecie. Polfa Warszawa S.A. znajduje się w czołówce polskich zakładów farmaceutycznych pod względem sprzedawanych opakowań leków. W grupie preparatów udrożniających nos produkty  firmy stanowią ponad 40% krajowego rynku.
    Obecnie Polfa Warszawa wprowadza na rynek nową markę – Medic Zone. Będzie nią sygnowany sprzęt medyczny przeznaczony do użytku domowego, m.in. termometry, ciśnieniomierze czy wagi.

Oprac. Patrycja Misterek, Przemysław Płonka

Artykuł został opublikowany w magazynie "Przemysł Farmaceutyczny" nr 1/2012

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ