Partner serwisu

Utrudnić pracę fałszerzom

Kategoria: Pakowanie

Jakub Mikunda
IndustryTech

Zabezpieczenie leków przed fałszowaniem to obecnie jeden z najgorętszych tematów branży farmaceutycznej. Powodem tego jest zbliżająca się data wejścia w życie Dyrektywy 2011/62/EU wprowadzającej obowiązek serializacji produktów leczniczych. Sprostanie nowym wymogom prawnym wiąże się z odpowiednim przygotowaniem zaplecza technicznego.

Utrudnić pracę fałszerzom

Grupa PharmaTech od wielu lat prowadzi kompleksową obsługę techniczną dla producentów farmaceutycznych. Proponowane przez nią rozwiązania zawsze spełniają obowiązujące normy oraz surowe wymagania GMP i na bieżąco są dostosowywane do zmieniających się przepisów.
Wychodząc na przeciw planowanym regulacjom w zakresie Dyrektywy 2011/62/EU Grupa PharmaTech wraz z firmą TiLabels wprowadza skrojone na miarę rozwiązania z zakresu automatyki, zabezpieczenia produktu, systemów znakowania i weryfikacji danych. Wdrażane projekty dotyczą zarówno istniejących linii pakujących, jak tych nowoprojektowanych.
Grupa PharmaTech dostarcza gotowe rozwiązania sprzętowe wraz z obsługą techniczną, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Dzięki poszerzeniu Grupy o TiLabels – producenta etykiet i taśm samoprzylepnych, plomb zabezpieczających i taśm barwiących – firma dostarcza również szeroką gamę certyfikowanych materiałów eksploatacyjnych dla linii pakujących.


Autor: Jakub Mikunda, IndustryTech

fot: IndustryTech

 

Całość artykułu przeczytają Państwo  w magazynie "Przemysł Farmaceutyczny" nr 1/2013

zamów prenumeratę w wersji drukowanej lub elektronicznej

 Jak zamówić prenumeratę czasopisma drukowaną/elektroniczną

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ