Partner serwisu
26 sierpnia 2014

Cztery firmy farmaceutyczne przeciw Naczelnej Izbie Aptekarskiej

Kategoria: Ciekawostki

AstraZeneca Polska Sp. z o.o., Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., GSK Services Sp. z o.o. oraz Sanofi-Aventis Sp. z o.o. protestują przeciwko naruszaniu dóbr osobistych tych firm w efekcie rozpowszechniania nieprawdziwych albo wprowadzających w błąd informacji co do zasad prowadzenia dystrybucji produktów leczniczych: Pulmicort, Pradaxa, Fraxiparine, Seretide oraz Clexane, w piśmie Naczelnej Izby Aptekarskiej.

Cztery firmy farmaceutyczne przeciw Naczelnej Izbie Aptekarskiej

Według wymienionych firm farmaceutycznych w piśmie skierowanym 25 czerwca 2014 r. przez Naczelną Izbę Aptekarską do Prezesa URPL przedstawiono nieprawidzwe i dyskredytujące te firmy informacje o ich praktykach handlowych, zarzucając podmiotom naruszenie prawa. Zarzut ten został opubliczniony w efekcie rozpowszechniania treści pisma przez Naczelną Izbę Aptekarską do wiadomości publicznej.

AstraZeneca Polska Sp. z o.o., Boehringer Ingelheim Sp. z o.o., GSK Services Sp. z o.o. oraz Sanofi-Aventis Sp. z o.o. żądają więc zaprzestania rozpowszechniania przez Naczelną Izbę Aptekarską treści uderzających w dobre imię firm.

PRZECZYTAJ TREŚĆ KOMUNIKATU

Fot.: www.freeimages.com

 

 

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ