Partner serwisu
23 marca 2015

Wystartował Program Kariera!

Kategoria: Z życia branży

3 marca br. ruszyła 12. edycja Programu Kariera, prestiżowego programu płatnych praktyk organizowanego przez Polską Radę Biznesu. Aplikować do niego mogą studenci i absolwenci, którzy nie ukończyli 30 lat . Kandydaci powinni przesłać swoje zgłoszenia do 6 maja. Partnerem konkursu jest Grupa Adamed.

Wystartował Program Kariera!

Laureaci Programu Kariera zyskują możliwość nabycia praktycznych umiejętności, doświadczeń zawodowych, jak również nawiązania kontaktów biznesowych i uczestniczenia w elitarnych spotkaniach organizowanych przez Polską Radę Biznesu. Mają również szansę na zatrudnienie w czołowych firmach.

W 12. edycji na aplikujących młodych ludzi czeka 100 miejsc stażowych, przygotowanych przez największe polskie firmy. Grupa Adamed, która jest partnerem konkursu oferuje w tym roku 7 miejsc.

Wprowadzeniem do 12. edycji Programu Kariera, było Spotkanie Laureatów Programu z członkami Polskiej Rady Biznesu, które odbyło się 11 lutego 2015 roku w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Tematem przewodnim spotkania była dyskusja na temat znaczenia relacji w biznesie: „Kariera? Nie wystarczy chcieć, trzeba wiedzieć jak!”. Formuła spotkania umożliwiła ponad 70 Laureatom, bezpośrednią rozmowę z właścicielami największych firm w Polsce. W trakcie wieczoru Laureaci mogli przystąpić do Programu Ambasadorów, którego celem są działania promujące Program Kariera.

W ciągu dotychczasowych jedenastu edycji Programu Kariera staż odbyło 517 studentów i absolwentów, zgłoszeń było prawie dziesięciokrotnie więcej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży Programu Kariera na stronie www.programkariera.pl Bieżące informacje na temat programu  można znaleźć również na: www.facebook.com/programkariera

Źródło: Adamed

Fot. www.freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ