Partner serwisu
30 kwietnia 2015

AVON Nutra Effects produkowana wyłącznie w Garwolinie

Kategoria: Kosmetyki

AVON wprowadza na światowe rynki unikalną nową linię kosmetyków do pielęgnacji cery Nutra Effects z aktywnym kompleksem na bazie nasion chia, strelicji i granatu- Active Seed Complex. Garwoliński zakład Avon Operations Polska, jest jedynym producentem i eksporterem tej unikatowej serii kosmetyków.

AVON Nutra Effects produkowana wyłącznie w Garwolinie

- Zakład Avon Operations Polska uczestniczył nie tylko w transferze technologicznym naszej nowej linii kosmetyków z Globalnego Centrum Badań i Rozwoju z USA do Polski, ale również w selekcji składników w formułach Nutra Effect – mówi Rafal Łukasik, Szef Regionalnego Laboratorium Badawczo-Rozwojowego w AOP dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

- Kosmetyki z linii Nutra Effects powstały dzięki starannie skomponowanej recepturze, bez dodatku parabenów i sztucznych barwników. Wszystkie były testowane alergologicznie i są odpowiednie dla skór wrażliwych i hipoalergicznych. Wyróżnia je nie tylko unikalna formuła kosmetyczna, ale również nowoczesne i efektowne opakowanie zaprojektowane przez naszych inżynierów – dodaje Rafał Łukasik.

AVON Nutra Effects to przełom w kosmetyce. Każdy krem powstał na bazie aktywnego kompleksu z nasion (tgz. Active Seed Complex) będącego źródłem kwasów omega 3 i 6, witamin, antyoksydantów i minerałów, które pielęgnują skórę i przywracają jej piękny i zdrowy wygląd. W zależności od rodzaju kremów, dostosowanych do różnych potrzeb skóry, możemy znaleźć w nich aktywny kompleks z nasion chia, strelicji królewskiej lub granatu.

AVON Nutra Effects to 6 linii produktów dopasowanych do różnych potrzeb skóry. Dzięki temu każdy znajdzie krem zapewniający odpowiednią pielęgnację. Nowa linia kosmetyków dostępna jest w ofercie AVON w kolekcji „Wiosenne Przebudzenie”. Zakład Avon w Garwolinie jest jedynym na świecie producentem tej najnowszej linii kosmetyków.

***

Avon Operations Polska w Garwolinie jest jednym z najbardziej efektywnych zakładów produkcyjnych Avon na świecie. Świadczą o tym wyniki: w ciągu 18 lat funkcjonowania fabryka zwiększyła produkcję ponad 20-krotnie, z 22 mln sztuk kosmetyków w 1998 roku do prawie 500 mln w 2014 roku.

W Garwolinie codziennie produkowanych jest ponad milion sztuk kosmetyków, które trafiają do 50 krajów w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Avon Operations Polska to druga pod względem wielkości i najbardziej zaawansowana technicznie fabryka Avon na świecie.

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ