Partner serwisu
16 listopada 2015

Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych

Kategoria: Z życia branży

Już 24 listopada zapraszamy Państwa na kolejną konferencję przygotowaną dla branży medycznej i farmaceutycznej przez kancelarię Domański Zakrzewski Palinka. Tym razem tematem spotkania będą "Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych w świetle nowelizacji obowiązujących przepisów oraz praktyki właściwych organów". Wśród prelegentów - poza ekspertami z Praktyki Life Sciences kancelarii DZP - wystąpią m.in. pracownicy organów administracji publicznej.

Nowe wyzwania na rynku wyrobów medycznych

W czasie konferencji prelegenci odpowiedzą na strategiczne pytania związane z wytarzaniem i obrotem wyrobami medycznymi, w szczególności dotyczące:

  • zakresu potencjalnych zmian związanych z nowymi regulacjami Ustawy o wyrobach medycznych oraz perspektywą ich dalszej ewolucji, w tym uregulowaniu możliwości sprzedaży wyrobów na odległość,
  • nowych tendencji w ich finansowaniu - w ramach listy aptecznej, na wykazie wyrobów dostępnych na zlecenie oraz w zakresie zamówień realizowanych w ramach przetargów do szpitali,
  • analizy relacji z podmiotami uprawnionymi do ordynowania wyrobów medycznych, a także implementacji patient care programs oraz zastosowania możliwości jakie daje rozwój telemedycyny.

Zgłoszenia można wysyłać do 19 listopada na adres magdalena.bartos@dzp.pl. Udział w konferencji jest możliwy po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w programie.

Szczegóły wydarzenia są dostępne na stronie organizatora, gdzie na bieżąco pojawiają się kolejne informacje o konferencji: http://www.dzp.pl/konferencje/1922-konferencja-nowe-wyzwania-na-rynku-wyrobow-medycznych

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ