Partner serwisu
08 grudnia 2015

Pociąg zawiezie do Chin produkty łódzkiej firmy

Kategoria: Z życia branży

Przedstawiciele firmy Sebnsilab, producenta leków i suplementów diety, podpisali list intencyjny o współpracy z przedstawicielami miasta Chongqing.

Pociąg zawiezie do Chin produkty łódzkiej firmy

Pociąg do Chin, który przewozi towary na trasie Łódź-Chengdu, już wkrótce wypełni się produktami firmy Sensilab. Przedstawiciele łódzkiej firmy, zajmującej się sprzedażą suplementów diety, podpisali list intencyjny o współpracy z przedstawicielami miasta Chongqing. W czwartek delegacja z Chin i przedstawiciele firmy Sensilab gościli u wicemarszałka województwa łódzkiego Doroty Ryl. Pani marszałek obiecała pomoc chińskim firmom, które chciałyby prowadzić interesy w województwie łódzkim.

- Wspieramy każdą inicjatywę gospodarczą w regionie. Chętnie wskażemy tereny inwestycyjne i możliwości - mówiła Dorota Ryl podczas spotkania.

Pierwszą inicjatywą Łodzi i Chongqing ma być zakup towarów firmy Sensilab. W ciągu trzech miesięcy firma ma przygotować konkretny biznesplan dotyczący tej współpracy. Projekt szacowany jest na 100 mln zł. Zakłada wprowadzenie innowacyjnych produktów Sensilab na rynek chiński. Odbiorcą ma być firma Zein Phar-maceutical, światowy lider w zaopatrywaniu firm farmaceutycznych w wybrane substancje farmaceutyczne oraz lokalny gracz o znaczącym udziale aptecznym. 

Źródło SENSILAB

Fot. www.freeimages.com

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ