Partner serwisu
01 marca 2016

Już wkrótce targi Cosmoprof 2016 w Bolonii

Kategoria: Kosmetyki

W dniach 17-20 marca Elfa Pharm będzie brała w największych targach branży kosmetycznej – Cosmoprof 2016 w Bolonii. Przedstawiciele naszej firmy zaprezentują nowości kosmetyczne wraz z innymi producentami kosmetyków w Polskim Pawilonie Narodowym. 49. edycja targów jest wyjątkowa – w tym roku Polska uzyskała status kraju partnerskiego.

Już wkrótce targi Cosmoprof 2016 w Bolonii

Targi Cosmoprof to najistotniejsze dla całej branży kosmetycznej wydarzenie biznesowe. Podczas ostatniej edycji w 2015 roku zaprezentowało się prawie 2,5 tysiąca wystawców, których odwiedziło ponad 200 tysięcy gości. W tegorocznej edycji polscy producenci kosmetyków będą wystawiać się w prestiżowej hali Pawilonów Narodowych na ponad 500m2.

Targi corocznie odwiedzane są przez kupców z całego świata, w tym przedstawicieli największych sieci handlowych. Wystawiają się na nich zarówno najwięksi polscy producenci, jak i mniejsze firmy. Polska, będąca 6 producentem kosmetyków w Europie z eksportem do ponad 130 krajów na całym świecie jako kraj partnerski targów Cosmoprof 2016 będzie miała doskonałą okazję pokazać swoją siłę na włoskich targach. Dla Elfa Pharm będzie to również szansa do zaprezentowania publiczności szerokiej gamy produktów opartych na naturalnych składnikach.

Źródło i fot.: Elfa Pharma

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ