Partner serwisu
03 marca 2016

Naukowa Fundacja Polpharmy otwiera konkurs

Kategoria: Ciekawostki

Naukowa Fundacja Polpharmy otwiera XV edycję konkursu na finansowanie projektów badawczych ze środków Fundacji. Tematem tej edycji są  „Testy diagnostyczne i metody oznaczania biomarkerów w medycynie i farmacji”.

 Naukowa Fundacja Polpharmy otwiera konkurs

O grant mogą ubiegać się młodzi naukowcy, zgodnie z  przyjętą  w ustawie  z 15.01. 2015 r. o zmianie ustawy o zasadach finansowania nauki oraz niektórych innych ustaw, definicją młodego naukowca.

Wnioski należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy:

fundacjaXVkonkurs@polpharma.com  

i pocztową na adres 

Naukowej Fundacji Polpharmy, ul. Bobrowiecka 6, 00-728 Warszawa

do dnia 1 czerwca 2016 r. – liczy się data stempla pocztowego. Regulamin, formularz wniosku oraz oświadczenia znajdują się na stronie internetowej Fundacji www.polpharma.pl/fundacja

Naukowa Fundacja Polpharmy założona w 2001 roku przez Polpharmę SA jest jedną z największych w kraju organizacji finansujących projekty badawcze realizowane przez polskich naukowców. Fundacja inicjuje i finansuje badania w dziedzinie medycyny i farmacji. Corocznie organizuje konkurs na najlepsze  projekty badawcze z tego zakresu. Dotychczas odbyło się 14 edycji konkursu, w których granty wartości ponad 17 mln zł otrzymały 64 zespoły badawcze.

Źódło: Polpharma

Fot. www.freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ