Partner serwisu
14 kwietnia 2016

Bielenda szuka nowej ambasadorki na Instagramie

Kategoria: Kosmetyki

Wraz z magazynem Glamour Bielenda serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie, którego celem jest wyłonienie drugiej ambasadorki marki.

Bielenda szuka nowej ambasadorki na Instagramie

Zwyciężczyni konkursu podpisze z firmą roczny kontrakt z atrakcyjnym stypendium oraz szeregiem dodatkowych świadczeń. Dołączy do Edyty Olszówki – aktorki, z którą właśnie Bielenda rozpoczęła czwarty rok współpracy. Rolą nowej ambasadorki będzie promowanie produktów skierowanych do młodych kobiet.

Akcja prowadzona jest pod hasłem #AmbasadorkaBielenda w mediach społecznościowych oraz przy współpracy z wydawnictwem Burda Media Polska.

W pierwszym etapie, trzy finalistki – wybrane na podstawie zgłoszeń przez Instagram – wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla magazynu Glamour oraz portalu glamour.pl. Spośród nich wyłonimy zwyciężczynię, która zostanie drugą ambasadorką marki. Podpisując z nami roczny kontrakt, będzie brała udział w specjalnych wydarzeniach i projektach, a jej wizerunek będzie eksponowany w materiałach promocyjnych i PR-owych. Będzie również odpowiedzialna za rozwój kreatywny naszych profili społecznościowych, prowadzonych specjalnie w ramach pełnionej przez siebie roli ambasadorki.

Konkurs adresowany jest do wszystkich młodych kobiet, które interesują się trendami w pielęgnacji, aktywnie korzystają z mediów społecznościowych, a także chcą sprawdzić się w ciekawej roli kreatorki opinii. Akcję, wspólnie z działem marketingu firmy Bielenda Kosmetyki Naturalne, realizuje agencja Cappuccino Public Relations.

Źródło: bielenda.pl

Fot. freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ