Partner serwisu
22 kwietnia 2016

Polpharma po raz trzeci na Maratonie Łódzkim

Kategoria: Ciekawostki

Już po raz trzeci Polpharma była jednym ze sponsorów DOZ Maratonu Łódzkiego z PZU, jednej z największych imprez biegowych  w Polsce. W biegach, które odbyły się 17 kwietnia, wzięło udział ponad 4,5 tys. biegaczy. Biegacze rywalizowali na dystansie maratońskim oraz w biegu na 10 km.

Polpharma po raz trzeci na Maratonie Łódzkim

W zawodach po raz kolejny wzięła udział firmowa drużyna biegaczy – Polpharma Run Team. W barwach Polpharmy pobiegło blisko 80 zawodników z różnych lokalizacji firmy w Polsce, w tym 10 maratończyków. Biegacze po raz kolejny pokazali wolę walki i sportowego ducha. Na dystansie 10 km aż 22 zawodnikom udało się pobiec poniżej 50 min.

Najlepszy zawodnik Polpharma Run Team – Marek Wilczura z Warszawy pokonał 10 km w 36 min. i 37 sek. i zajął drugie miejsce w swojej klasyfikacji wiekowej. Najlepsza zawodniczka – Weronika Wójcik-Wicka ze Starogardu Gdańskiego uzyskała wynik 39 min. i 51 sek., zajmując drugie miejsce w klasyfikacji kobiet. Najlepszy maratończyk z drużyny Polpharmy, Robert Czerwiak ze Starogardu Gdańskiego, przekroczył linię mety z czasem 3 godz 22 min i 53 sek.

Źródło i fot. Polpharma

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ