Partner serwisu
28 lipca 2016

Curtis Health Caps [DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Kategoria: XII Międzynarodowa Konferencja Przemysł Farmaceutyczny

Jest rodzinną firmą, która może się pochwalić 25-letnim doświadczeniem na rynku farmaceutycznym. Jedynym udziałowcem Curtis Health Caps jest firma Mountplace Trading & Investments Ltd, reprezentowana przez polskiego przedsiębiorcę – Zbigniewa Niemczyckiego – prezesa i właściciela Grupy Kapitałowej Curtis Group.

Curtis Health Caps [DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ]

Curtis Health Caps, z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania, specjalizuje się w produkcji kontraktowej żelatynowych kapsułek miękkich oraz form płynnych. Produkcja wyrobów odbywa się w niezwykle nowoczesnym i innowacyjnym zakładzie, o powierzchni użytkowej 14 000 m2. Szczególny nacisk kładziony jest na wykorzystanie najnowszych technologii produkcyjnych, które gwarantują wysoką jakość i bezpieczeństwo wytwarzanych produktów, spełniając wszelkie standardy obowiązujące w zakresie ochrony środowiska.

Firma wdrożyła i utrzymuje Zintegrowany System Zarządzania Jakością, obejmujący systemy:

HACCP
GMP
EN ISO 9001:2008,
EN ISO 14001:2004
PN-EN ISO 13485:2012
BRC Food wyd. 7

CHC świadczy usługi dla branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej i weterynaryjnej.

Zachowując wysoki standard wytwarzania, CHC oferuje produkty lecznicze, wyroby medyczne, suplementy diety, kosmetyki oraz produkty weterynaryjne. Posiada uprawnienia do wytwarzania produktów organicznych, dla zwierząt oraz HALAL. 

CHC oferuje pełną gamę usług, począwszy od projektowania i rozwoju produktu, po gotowy produkt pakowany w słoiki, buteleczki, pojemniki, blistry i kartoniki.

Dzięki dobrze wyposażonym laboratoriom (AAS, GC, HPLC, IR i inne) oraz wysoko cenionym specjalistom, w ofercie CHC można znaleźć szeroką ofertę z zakresu prac badawczo-rozwojowych. Badania analityczne, testy stabilności, badania mikrobiologiczne, badania fizyko-chemiczne oraz wiele innych, indywidualnie dostosowanych do potrzeb klienta i jego produktu.

Komfort obsługi klienta zapewnia nowoczesny magazyn. Znajduje się w nim 5000 miejsc paletowych oraz 3 wyodrębnione strefy temperatur. Spełnia on wszelkie wymagania GMP (Good Manufacturing Practice), dotyczące warunków przechowywania dla surowców i produktów farmaceutycznych.

Źródło: CHC

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ