Partner serwisu
27 września 2016

Dowiedz się GdziePoLek

Kategoria: Ciekawostki

Około 200 tysięcy odwiedzin miesięcznie portalu GdziePoLek wskazuje na stały wzrost popularności wśród pacjentów, którzy chcą sprawdzić, w której aptece mogą kupić swój lek "od ręki".

Dowiedz się GdziePoLek

Serwis osiągnął poziom około 200 tysięcy wizyt miesięcznie, choć jeszcze przed wakacjami portal odwiedzało niecałe 100 tysięcy użytkowników. Bazę aptek na GdziePoLek, w których pacjent może się zaopatrzyć w leki, stanowią apteki indywidualne oraz małe i średnie sieci do kilkudziesięciu placówek.

Portal odwiedzają również farmaceuci, którzy mogą skorzystać m.in. z opcji szybkiego podglądu oryginałów ulotek oraz charakterystyk produktów leczniczych.

GdziePoLek rozpoczął publikację ofert pracy, są one zawsze przypisane do konkretnej apteki, która podaje trzy najważniejsze zalety pracy, wybrane ze z góry określonej listy.


Chcemy prezentować farmaceutom podobnie przyjazną i łatwą do porównania informację o ofertach pracy, jak udaje nam się to w przypadku pacjentów – mówi Maciej Jakubczyk, jeden z założycieli startupu.


Oprócz rozwoju w Polsce, GdziePoLek rozpoczął też rozpoznanie rynku niemieckiego, gdzie działa pod marką In der Apotheke. Na razie startup jest na etapie nawiązywania kontaktów oraz tworzenia niezbędnych baz aptek i produktów.

Źródło: informacja prasowa
Fot. freeimages.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ