Partner serwisu
06 października 2016

Grupa Adamed na targach w Barcelonie

Kategoria: Z życia branży

Dynamika zmian w sektorze farmaceutycznym i nieustanny postęp w medycynie wymaga, aby każda firma licząca się w branży śledziła na bieżąco trendy i dostępne rozwiązania. Najlepszym do tego miejscem są doroczne Światowe Targi Farmaceutyczne CPhI, a Grupa Adamed jest tam obecna w tym roku już po raz szesnasty.

Grupa Adamed na targach w Barcelonie

Targi CPhI to coroczne największe wydarzenie branży farmaceutyczno-biotechnologicznej. W tym roku odbywają się w pierwszych dniach października w Barcelonie. Ponad 36 tysięcy specjalistów przez trzy dni zapoznaje się z ofertą 2500 firm z ponad 150 krajów. Każdy ma też możliwość wzięcia udziału i wymiany doświadczeń w ponad sto seminariach branżowych.

Stoisko Grupy Adamed cieszy się z dużym zainteresowaniem – zarówno wśród klientów, jak i przedstawicieli innych firm. W trakcie targów przedstawiciele Grupy odbywają liczne spotkania, na których mają okazję zaprezentować szczegółowe informacje na temat portfolio produktowego, prowadzonych projektów badawczych i kierunków ekspansji międzynarodowej Grupy.

Źródło i fot.: Adamed

Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ