Partner serwisu
03 listopada 2016

INFARMA z nowym dyrektorem

Kategoria: Z życia branży

2 listopada 2016 r. stanowisko dyrektora generalnego Związku objęła Bogna Cichowska-Duma. 

INFARMA z nowym dyrektorem

Nowa dyrektor generalna jest absolwentką krakowskiego Collegium Medicum, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej oraz Szkoły Głównej Handlowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu w administracji rządowej oraz na rynku prywatnych usług medycznych. W latach 2002-2011 Bogna Cichowska-Duma pracowała w Ministerstwie Gospodarki jako starszy specjalista, a następnie jako zastępca dyrektora w Departamencie Funduszy Europejskich oraz w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w Departamencie Koordynacji Wdrażania Programów oraz Rozwoju Kadr w Przedsiębiorstwach. Od 2011 roku była związana z sektorem prywatnej opieki medycznej. Przez cztery lata kierowała Centrum Medycznym Medicover w Wilanowie, a od 2015 roku była dyrektorem zarządzającym jednej z placówek sieci LuxMed.

– Praca w INFARMIE stanowi wyzwanie, które pozwoli mi w pełni wykorzystać  doświadczenia z sektora publicznego i prywatnego. Jako główny cel stawiam sobie kontynuowanie  działań INFARMY zmierzających do pogłębiania dialogu społecznego, służącego zwiększeniu dostępu polskich pacjentów do innowacyjnych terapii - podkreśla Bogna Cichowska-Duma

Prezes zarządu INFARMY Dorota Hryniewiecka-Firlej jest przekonana, że Bogna Cichowska-Duma będzie umacniać pozycję Związku w publicznej dyskusji na temat wartości i miejsca innowacji w systemie ochrony zdrowia.

Poprzedni dyrektor generalny INFARMY Paweł Sztwiertnia zdecydował o podjęciu nowych wyzwań zawodowych.

Źródło i fot.: INFARMA

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ