Partner serwisu
15 listopada 2016

Pracownicy Polfarmexu na szkoleniu z defibrylacji

Kategoria: Nowoczesny zakład

Pracownicy Polfarmex S.A. wzięli udział w kompleksowym szkoleniu z posługiwania się przenośnym zestawem do defibrylacji AED. To kolejna odsłona cyklu szkoleń z zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Pracownicy Polfarmexu na szkoleniu z defibrylacji

Celem zajęć było przekazanie podstawowej wiedzy z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz używania przenośnego defibrylatora. Swoje umiejętności uczestnicy mogli sprawdzić również w praktyce.

– Szkolenia z udzielania pierwszej pomocy są wyrazem troski o zdrowie i życie naszych kolegów oraz koleżanek w miejscu pracy. Ponadto umiejętności praktyczne, zdobyte w trakcie szkolenia mogą okazać się przydatne także poza murami firmy – mówi Łukasz Dąbrowski, specjalista ds. BHP i Ochrony Środowiska w Polfarmex S.A.

Szkolenia mają na celu, poza dostarczeniem fachowej wiedzy medycznej, także promocję profilaktyki chorób układu krążenia.

W sierpniu br. firma przystąpiła także do akcji „Posłuchaj swojego serca”, realizowanej na terenie powiatu kutnowskiego. Dzięki temu pracownicy Polfarmex S.A. mogli na terenie zakładu w Kutnie wykonać bezpłatne badanie EKG, w mobilnym punkcie diagnostycznym.


źródło i fot.: polfarmex
 

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ