Partner serwisu
20 marca 2017

Celon Pharma S.A. nagrodzona za najlepszy giełdowy Debiut Roku 2016

Kategoria: Nowoczesny zakład

Celon Pharma S.A. została laureatem  nagrody „Byki i Niedźwiedzie” najstarszych i najważniejszych nagród przyznawanych spółkom giełdowym w kategorii „Debiut roku”.

Celon Pharma S.A. nagrodzona za najlepszy giełdowy Debiut Roku 2016

– Debiut był dla nas jednym z najważniejszych wydarzeń ubiegłego roku. Czujemy się zaszczyceni faktem, że kapituła konkursowa Byków i Niedźwiedzi oraz Redakcja Gazety Parkiet doceniła nasz wysiłek i mogliśmy znaleźć się w prestiżowym gronie wyróżnionych spółek – mówi Maciej Wieczorek,  prezes Zarządu Celon Pharma S.A.

Celon Pharma S.A. zadebiutowała na GPW w październiku 2016 roku. Już w pierwszym dniu notowań kurs akcji wzrósł o 17,58 proc.   

– Sukces, który odnieśliśmy to efekt pracy wielu osób i zespołów – pracowników Celon Pharma S.A, a także naszych doradców i partnerów. Nic nie odbyło się także bez zaufania, jakim obdarzyli nas inwestorzy kupujący nasze akcje. Nagrodę traktujemy więc jako zobowiązanie do tego, aby dzień po dniu kontynuować realizację naszej strategii biznesowej, w tym rozwój i komercjalizację projektów, które odpowiedzą na najważniejsze wyzwania kliniczne – dodaje Maciej Wieczorek, prezes Zarządu Celon Pharma S.A.

 „Byki i Niedźwiedzie” to nagrody Gazety Giełdy „Parkiet” przyznawane corocznie najlepszym spółkom giełdowym oraz instytucjom i organizatorom rynku kapitałowego. Celem wyróżnienia jest promowanie instytucji i profesjonalistów, którzy przyczyniają się do rozwoju, upowszechniania i poszerzania rynku kapitałowego.

 

 

 

Źródło i fot.: informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ