Partner serwisu
20 kwietnia 2017

Farmacja: W prawo marketingiem, w marketing prawem

Kategoria: Z życia branży

21-22.06.2017. w Hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się spotkanie biznesowe dla branży farmaceutycznej, dla prawników i marketingowców. Promowanie leków wymaga stałej współpracy obu tych działów, stąd pomysł mityngu. Spotkanie organizuje BMS Polska.

Farmacja: W prawo marketingiem, w marketing prawem

Spotkanie BMS-u będzie miało charakter kameralny – 20-40 pracowników firm farmaceutycznych z działów prawnych i marketingowych zasiądzie przy stole w mniej formalnej atmosferze, żeby porozmawiać na temat konkretnych przykładów, z jakimi mieli do czynienia w swojej codziennej pracy.

Pojedyncza prelekcja będzie trwała około 60 minut, z czego połowa będzie przeznaczona na dyskusję, wymianę poglądów, doświadczeń. Konferencja ma charakter panelowy i kończy się kolacją integracyjną w jednej z warszawskich restauracji. Celem organizatorów jest poszerzenie spektrum wiadomości uczestników oraz zainicjowanie dialogu między konkurencyjnymi firmami.

Prelekcje wygłoszą czołowi managerowie wyższego szczebla z firm, które są uznanymi markami w świecie farmacji: Apotex, Unia Zakłady Farmaceutyczne, Polpharma, Pfizer, Sanofi-Aventis, Novartis, Adamed, a także fachowcy w dziedzinie prawa farmaceutycznego z warszawskiej kancelarii prawniczej Kochański Zięba i Partnerzy.

 

Bliższych informacji udziela Jarosław Senator, Project Manager, tel. 662-044-962

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ