Partner serwisu
24 kwietnia 2017

Zakończenie rozbudowy zakładu produkcyjnego Emitenta w Łodzi

Kategoria: Nowoczesny zakład

21 kwietnia 2017 r. zakończyły się prace remontowe i wyposażeniowe w zakładzie produkcyjnym MASTER PHARM S.A. "Emitent" w Łodzi. W ten sposób zrealizowano jeden z celów emisyjnych oferty publicznej przeprowadzonej 13-15 kwietnia 2016 r.

Zakończenie rozbudowy zakładu produkcyjnego Emitenta w Łodzi

W 2016 r. oraz w I kwartale 2017 r. Emitent przeprowadził w zakładzie prace remontowe oraz montaże maszyn i urządzeń służących do produkcji i pakowania suplementów diety. W placówce zrealizowane zostały następujące inwestycje:

  • adaptacja pomieszczeń produkcyjnych, magazynowych i biurowo-laboratoryjnych,
  • wyposażenie pomieszczeń magazynowych i biurowo-laboratoryjnych, tj. zakup oraz montaż maszyn i urządzeń do produkcji kapsułek miękkich, blistrujących oraz pakujących w kartoniki i buteleczki oraz urządzeń dodatkowych.

Łączna wartość wymienionych inwestycji wyniosła 3.976 tys. zł, z których 1.748 tys. zł przeznaczono na zakup maszyn i urządzeń.

W I i II kwartale 2017 r. Emitent przeprowadził w zakładzie próby technologiczne w zakresie pakowania suplementów diety oraz produkcji kapsułek miękkich – dotychczas nabywanych u innych producentów. Oficjalne otwarcie oraz rozpoczęcia komercyjnej produkcji z wykorzystaniem nowych mocy produkcyjnych odbyło się 21 kwietnia 2017 r.

 

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ