Partner serwisu
25 kwietnia 2017

Przyszłość etykietowania a dokładne oznaczenia infrastruktury

Kategoria: Z życia branży

Drukarki etykiet to urządzenia, które znacząco usprawniają proces oznaczania przedmiotów i elementów infrastruktury, dzięki czemu jest on szybszy, łatwiejszy oraz bezpieczniejszy.

Przyszłość etykietowania a dokładne oznaczenia infrastruktury

Okazuje się, że stosowanie etykiet wśród elektryków i personelu technicznego w ciągu ostatnich trzech lat wzrosło o prawie 50 procent. Szacuje się, że w ciągu kolejnych trzech lat etykietowanie przedmiotów znajdujących się na wyposażeniu przedsiębiorstw będzie coraz bardziej popularne.

Mimo to wciąż jest wiele organizacji, które nie przywiązują odpowiedniej wagi do profesjonalnych oznaczeń infrastruktury. Może być to niebezpieczne szczególnie kiedy nie są przestrzeganie normy BHP, podczas ewakuacji w sytuacji zagrożenia czy w przypadkach błędnych oznaczeń instalacji elektrycznych. Dbanie o instalacje elektrotechniczną we wszystkich typach budynków wymaga uniwersalnego, wytrzymałego i praktycznego sprzętu. Mobilna i prosta w obsłudze drukarka etykiet ułatwia pracę nie tylko monterom, ale również ich klientom, a łatwe odczytywanie oznacza oszczędność czasu i zasobów. Równie ważne jak profesjonalne drukarki, są wysokiej jakości media na który drukują urządzenia – profesjonalne taśmy oferują wysoką trwałość oraz czytelność produkowanych oznaczeń.

Technologia odgrywa ważną rolę w pracy elektryków i elektroinstalatorów – 93 procent pracowników używa smartfonów w celach służbowych, a 62 procent z nich korzysta przy tym z aplikacji klasy profesjonalnej. 28 procent użytkowników wykorzystuje nowe technologie w procesach znakowania przedmiotów w celu zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami.

Infografika: Co jest etykietowane w trakcie instalacji

 

Źródło i fot.: Informacja prasowa

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ