Partner serwisu
17 lipca 2017

Wysoka pozycja FM Logistic

Kategoria: Kosmetyki

FM Logistic, czołowy międzynarodowy operator na rynku magazynowania, transportu, copackingu i comanufacturingu zajął wysokie pozycje w Rankingu firm TSL, opublikowanym przez Dziennik Gazetę Prawną. Firma zajęła 1 pozycję wśród firm deklarujących transport jako swoją główną działalność, 3 miejsce wśród firm deklarujących usługi logistyczne jako swoją główną działalność oraz 4 pozycję w rankingu ogólnym TSL wsród firm zarejestrowanych w Polsce. Pozycje w poszczególnych rankingach ustalane były na podstawie przychodów firm osiągnietych w 2016 r.

Wysoka pozycja FM Logistic

Dziennik Gazeta Prawna już po raz kolejny opublikował wyniki Rankingu firm branży TSL. Jego autorką jest Halina Brdulak ze Szkoły Głównej Handlowej. I jak co roku głównym miernikiem pozycji w Rankingu były przychody przedsiębiorstw. Obecny Ranking został sporządzony w oparciu o dane za 2016 r. i obejmuje 66 firm zarejestrowanych w Polsce.

Podobnie jak w roku ubiegłym czołówka firm jak i ich pozycje w Rankingu nie zmieniły się. W pierwszej piątce znalazły się: Grupa Raben, Schenker Sp. z o. o., Grupa Kapitałowa DPD Polska Sp. z o. o., FM Polska Sp. z o. o. oraz Lotos Kolej Sp. z o. o.

Wysoką pozycję w Rankingu Dziennika Gazety Prawnej zawdzięczamy dobrze przygotowanej strategii rozwoju. – mówi Piotr Sukiennik, Dyrektor Zarządzający Europa Centralna FM Logistic.

Osiągnęliśmy planowany kilkuprocentowy wzrost przychodów. Było to możliwe dzięki rozwojowi polskiego oddziału FM Logistic, nowym centrom logistycznym, zwiększonej flocie transportowej, a przede wszystkim dzięki poszerzeniu portfolio klientów. Chciałbym przy tej okazji podziękować wszystkim naszym pracownikom i współpracownikom, bo to dzięki nim utrzymanie wysokiej pozycji FM Logistic wśród firm TSL w Polsce jest cały czas możliwe – dodał.

Inaczej wygląda pozycja poszczególnych firm w poszczególnych kategoriach, którymi były: transport, logistyka i spedycja, czyli zadeklarowana przez firmy biorące udział w Rankingu tzw. główna działalność. FM Polska Sp. z o. o. (polski oddział FM Logistic) w równym stopniu zadeklarował transport i logistykę jako swoją główną działalność. W kategorii transport firma zajęła 1 pozycję, zas w kategorii logistyka pozycję 3.

Źródło: Informacja prasowa

Fot.: 123rf.com

ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ