Partner serwisu
30 listopada 2017

Edyta Jaworska jako Członek Zarządu wzmocni rozwój oferty Selvity

Kategoria: Aktualności

Od 1 grudnia br. do Zarządu Selvita S.A. dołączy Edyta Jaworska, która od 2012 r. odpowiada w Spółce za obszary związane z rozwojem biznesu. Jako Członek Zarządu będzie bezpośrednio odpowiedzialna za rozwój oferty usługowej Grupy, w szczególności w obszarze zintegrowanych projektów badawczo-rozwojowych.

Edyta Jaworska jako Członek Zarządu wzmocni rozwój oferty Selvity

Edyta Jaworska pracuje w Selvicie od 2012 r. Pracę rozpoczęła na stanowisku Business Development Manager. W 2014 r. objęła stanowisko Business Development Director przejmując zarządzanie zespołem sprzedażowym i będąc odpowiedzialną za część rynków Europy Zachodniej, Japonię oraz Izrael.

Stawiając sobie za cel dalszy dynamiczny rozwój Selvity postanowiliśmy wzmocnić skład Zarządu o osobę wyróżniającą się bogatym doświadczeniem w kierowaniu rozwojem biznesu. Edyta Jaworska doskonale sprawdziła się w swoich dotychczasowych rolach. Była więc naturalnym wyborem – tłumaczy Paweł Przewięźlikowski, współzałożyciel, największy akcjonariusz i Prezes Zarządu Selvity.

Edyta Jaworska jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Handel Zagraniczny (Magister) oraz Stockholm University/Krakowskiej Szkoły Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (Master of Business Administration). Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw prowadzone w ramach Krakowskiej Szkoły Biznesu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Przed dołączeniem do zespołu Selvity zdobywała doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w spółkach z branży ochrony zdrowia.

Od kilku lat mam przyjemność rozwijać ofertę usługową Selvity. Dzięki intensywnej pracy naszego zespołu skala biznesu firmy z roku na rok dynamicznie rośnie. Dołączenie do Zarządu jest nie tylko ukoronowaniem kilku lat mojej pracy w Selvicie, ale również stawia przede mną kolejne ambitne cele, a wśród nich rozwój kompleksowej oferty Spółki w kontekście zintegrowanych projektów badawczo-rozwojowych świadczonych firmom z branży biotechnologicznej oraz farmaceutycznej na całym świecie – zapowiada Edyta Jaworska.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ