Partner serwisu
18 grudnia 2017

Innowacje w ECVALIDATION

Kategoria: Aktualności

ECVALIDATION specjalizuje się w dostarczaniu usług walidacji. Innowacją w branży farmaceutycznej w Polsce jest outsourcing specjalistów.

Innowacje w ECVALIDATION

Przemysł farmaceutyczny planuje innowacje, a ECVALIDATION pomaga je wdrażać i walidować.

W tej chwili wyprzedzamy ruchy, które dzieją się na rynku i wprowadzamy rozwiązania dotyczące integralności danych dla firm farmaceutycznych. Dla nas innowacyjnością jest podejście do tego, jak wspomagamy farmację. Robimy outsourcing zasobów. Zazwyczaj polskie firmy outsourcują firmy sprzątające, ochroniarskie, księgowe czy prawne – mówi Igor Olewiecki, Key Account Manager w eConsulting, który jest właścicielem marki ECVALIDATION.

ECVALIDATION oferuje przedsiębiorstwom farmaceutycznym outsourcing specjalistów w zakresie walidacji i IT.

Są oni zatrudnieni przez nas, ale wykonują prace dla firmy farmaceutycznej. Outsourcing jest korzystny dla firmy, bo pozwala na ograniczenie kosztów związanych z rekrutacją, zatrudnieniem i wdrożeniem nowych pracowników, zmniejsza przestoje na projektach, pozwala na większa elastyczność. Takie podejście jest innowacyjne w branży farmaceutycznej, Dzięki formie leasingu firmy farmaceutyczne pozyskują ludzi z bogatym doświadczeniem a dodatkowo, osoba, która jest przez nas leasingowana zawsze może skontaktować z innym członkiem naszego zespołu i wymienić się wiedzą czy doświadczeniami w danym zakresie – dodaje.

Rozmawiała Karolina Jakubiec

fot. 123rf.com
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ