Partner serwisu
01 lutego 2018

Basel Olten Pharm z kolejnymi zagranicznymi kontraktami

Kategoria: Kosmetyki

Producent kosmetyków rozpoczyna współpracę z dystrybutorami z Turcji, Kataru, Kuwejtu, Tunezji i Finlandii. Realizowane kontrakty są efektem zapowiadanej w zeszłym roku ekspansji zagranicznej. Strategia spółki zakłada, że docelowo 90% jej przychodu będzie generowane właśnie poprzez kontrakty zagraniczne.

Basel Olten Pharm z kolejnymi zagranicznymi kontraktami

Basel Olten Pharm rozpoczął 2018 rok realizacją zamówień dla marek Evrēe, Miner Pharma i Buña dla dystrybutorów z Kataru i Kuwejtu.

W ramach współpracy z nowym dystrybutorem z Finlandii, pierwsze produkty marki Buña już zostały wprowadzone na sklepowe półki.

W Finlandii podjęliśmy także współpracę z jedną z dwóch największych sieci sklepów - SOK. Sieć posiada ponad 800 punktów sprzedaży różnego formatu, m.in. hiper i supermarkety, markety czy domy towarowe. Sieć ta obecna jest także w Estonii. Oprócz tego w Finlandii mamy także podpisaną umowę z innym dystrybutorem dla marki Mincer Pharma. Mamy nadzieję, że nasza działalność w tym regionie jeszcze się zwiększy

wylicza Katarzyna Warzecha, Dyrektor Generalny Basel Olten Pharm.

Partner biznesowy spółki z Kuwejtu dostarcza produkty do największych sieci drogeryjnych na świeci - między innymi Boots, sieci lokalnych, aptecznych oraz perfumerii. Tunezyjski dystrybutor jest z kolei obecny w kilkuset punktach sprzedaży, zlokalizowanych w całym kraju.

Bliski Wschód to wymagający i trudny rynek. Mamy tu do czynienia z popularnością marek luksusowych, a jednocześnie produktów zawierających składniki uznawane za jedne z najbardziej wartościowych, takich jak oleje lub esencje. Firmy, które zajmują się tam importem, wybierają kosmetyki wyłącznie najwyższej jakości. Cieszymy się, że znalazło się tam miejsce także dla naszych marek

podsumowuje Katarzyna Warzecha z Basel Olten Pharm.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ