Partner serwisu
14 lutego 2018

Zaproszenie na kongres PHARM Connect

Kategoria: Aktualności

Kongres PHARM Connect jest największym i najważniejszym szczytem biznesowym w sektorze farmacji i biotechnologii w Europie Środkowej i Wschodniej oraz w regionie WNP, który corocznie odbywa się w Budapeszcie. W czasie dwóch dni trwania kongresu wystawcy mają możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług osobom decyzyjnym, które odgrywają kluczową rolę w przemyśle farmaceutyczym naszego regionu.

W efekcie wielkiego zainteresowania i sukcesu poprzedniej edycji, kongres PHARM Connect zostanie zorganizowany po raz ósmy w dniach 13-14 marca w Budapeszcie i będzie kolejną okazją dla profesjonalistów z branży farmaceutycznej oraz biotechnologicznej do nawiązania nowych, cennych relacji biznesowych. Łatwa w użyciu platforma TEG Meeting Scheduler umożliwia każdemu z uczestników spersonalizowanie swojego planu konferencji, umówieniu spotkań face-to-face, wybranie interesujących prezentacji czy też wzięcia udziału w dodatkowych ekspedycjach.

W celu zapewnienia wysokiej jakości programu konferencji, organizatorzy ściśle współpracują z lokalnymi i regionalnymi stowarzyszeniami, międzynarodowymi partnerami medialnymi oraz z Komitetem Doradczym Programu, którego członkowie to znani i cenieni eksperci farmaceutyczni i biofarmaceutyczni z wiodących międzynarodowych firm. Program konferencji skupia się najbardziej aktualnych zagadnieniach na rynku, oraz trendach obserwowanych w regionie Europy Środkowej i Wschodniej.

Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
ZAMKNIJ X
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ