Partner serwisu
14 marca 2018

Serializacja jako czynnik stymulujący cyfrową transformację

Kategoria: Pakowanie

Szansa na innowacyjny rozwój

Wdrażając to rozwiązanie, firma Molteni starała się wyjść poza zgodność z przepisami i wykorzystać swoją nową infrastrukturę łączności jako bodziec do rozwoju technologicznego – umożliwiając sprawną wymianę danych, zarówno w zakładzie produkcyjnym, jak i poza nim, w tym z bazami danych CMO, innymi MAH lub agencjami regulacyjnymi.

Ten aspekt umożliwi ciągłą poprawę przebiegu procesów biznesowych, a w szczególności procesów mających wpływ na GMP – stwierdził pan Petrucciani. - Stopniowe sprzężenie systemu produkcyjnego pozwoli na stałe monitorowanie jego wydajności i efektywności oraz na tworzenie solidnej, niepapierowej dokumentacji w celu zapewnienia zgodności procesu produkcyjnego. Ponadto, mamy wizję szerszych zastosowań i korzyści w przyszłości, takich jak wykorzystanie PharmaSuite do nadzorowania i monitorowania wydajności naszych linii pakujących, optymalizacja konserwacji i kontroli jakości.

Jest to w rzeczy samej główne przesłanie podejścia firmy Rockwell do serializacji. Wykraczanie poza zgodność z przepisami serializacyjnymi, dzięki współdzielonemu zarządzaniu danymi i wykorzystaniu repozytoriów w chmurze, daje możliwość optymalizacji biznesowej – stwierdził pan Stroscio. - Częścią tego jest możliwość tworzenia nowych produktów marketingowych i wartości dodanej dla użytkownika końcowego, który może podejmować decyzje oparte na danych. Wszystkie zainteresowane strony w całym łańcuchu dostaw mogą wykorzystywać te informacje w czasie rzeczywistym.

Choć początkowym czynnikiem stymulującym mogą być regulacje prawne, to jednak optymalizacja łańcucha dostaw przynosi także znaczne korzyści biznesowe.

Można osiągnąć pełną identyfikowalność łańcucha dostaw, większe bezpieczeństwo i wydajność oraz możliwość wysyłania powiadomień bezpośrednio do klienta– kontynuował pan Stroscio. - W zakresie optymalizacji można uzyskać lepsze prognozowanie, zoptymalizowany proces inwentaryzacji, dokładniejsze planowanie biznesowe. Nasi klienci wykorzystują proces serializacji jako siłę napędową cyfrowej transformacji: optymalizacji biznesowej opartej na zarządzaniu danymi.

źródło: Informacja prasowa
Nie ma jeszcze komentarzy...
CAPTCHA Image


Zaloguj się do profilu / utwórz profil
Strona używa plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. OK, AKCEPTUJĘ